Ласкаво просимо на сайт мережі зарядних станцій STRUM!

Ми цінуємо наших клієнтів і піклуємося, щоб процес зарядки був максимально швидким, зручним і безпечним. Наше зарядне обладнання відповідає міжнародним стандартам і повністю сертифіковане.

Наша мета – максимально спростити зарядку вашого електромобіля та зробити цей процес легким та зручним. Використовуючи сайт або наш мобільний додаток, ви можете поповнити свій рахунок, а також знайти найближчу зарядну станцію.

Зареєстровані користувачі отримують повний доступ до статистики зарядних сесій, здійснених платежів і витрачання коштів. Оплата зарядки здійснюється з вашого облікового запису, який легко поповнити кредитною карткою Visa/MasterCard.

Ми постійно розвиваємо нашу мережу і удосконалюємо бонусну програму для клієнтів мережі STRUM. Приєднуйтесь до нашої Facebook-спільноти!

Також ви можете отримати клієнтську картку STRUM, яка дозволяє прискорити запуск та зупинку зарядної сесії навіть за відсутності зв’язку, а також мати пільги при оплаті парковки біля деяких зарядних станцій (детальніше дивіться в опису потрібної станції). Для отримання безкоштовної клієнтської картки потрібно зареєструватися в мобільному додатку STRUM Charging або на цьому порталі, поповнити рахунок та написати нам на support.strum@dtek.com.

Мережа зарядних станцій STRUM – проект найбільшого енергетичного холдингу України, компанії ДТЕК.

mobile_app

 

Повний функціонал сайту в мобільному додатку

 

З мобільним додатком для iOS / Android ви завжди зможете поповнити рахунок, знайти і побудувати маршрут до станції, а також запустити процес зарядки.